Slide1 Slide2 Slide3
Rodzinny salon

Salon to w domu każdej rodziny pomieszczenie szczególne. Musi on spełniać rolę specyficzną, ponieważ dostosowaną do każdego domownika. Jest to właśnie miejsce będące miejscem spotkań całej rodziny w celach relaksu, spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi.

Co zrobić aby w owym salonie wszyscy czuli się dobrze? Przede wszystkim należy zadbać o idealne wyposażenie wnętrza. Oczywiście na pierwszym miejscu stawiamy wypoczynek.

Ostatnimi czasy modne stały się jasne kolory kanap i różnego rodzaju foteli. Profil i kształt to już sprawa każdej rodziny z osobna, ponieważ każda rodzina posiada odmienną charakterystykę. Kolorystyka salonu powinna być również jasna, lecz tutaj można sobie pozwolić na kontrastowanie pewnych elementów.

Idealnie kontrastują ze sobą jasne ściany i ciemna deska podłogowa. Ściany również mogą być dopełniane akcentami koloru podłogi, wszystko jednak powinno mieć dobre proporcje. Wyposażenie wnętrz to osobny rozdział. Dla salonu odpowiednimi będą małe szafki, najlepiej w kolorze jasnym.

Już od dawna jednym z najbardziej popularnych elementów ozdobnych w naszych mieszkaniach są kominki. Ludzie, którzy właśnie postawili nowy dom po wykończeniu go niemal zawsze oglądają kominki tym bardziej, że wybór jest naprawdę ogromny. Możemy sobie wybrać materiał, z którego będą one zrobione, kształt i kolorystykę. Wszystko zależy od nas i od wystroju pozostałej części naszego domu.

Najbardziej popularne są kominki stylizowane na starodawne chociaż również (szczególnie w nowym budownictwie) dominują kominki bardziej nowoczesne o futurystycznych kształtach. Bez względu jednak na to na jaki się zdecydujemy z pewnością będzie on nas nie tylko grzał, ale również wspaniale wizualnie ociepli nasz dom. Kominki są marzeniem wielu ludzi, nie są one może wyjątkowo tanie jednak gwarancja wieloletniej niezawodności przekona wielu niezdecydowanych.

 

Nowoczesne meble do salonu

Salon czy też inaczej pokój dzienny, jest miejsce, gdzie rodzina sp...


Idealne pufy dla dzieci

Aranżując dziecięcy pokój, każdy rodzić chce, żeby jego dzieck...


Meble do pokoju klasyczno - nowoczesne

Poszukiwania mebli do pokoju nie jest prostym zadaniem. Jak sprawić ...


Meble do przedpokoju

Wybieranie mebli do swojego domu czy mieszkania nigdy nie jest proste...


Grzejniki do domu - jakie wybrać?

Kupno grzejników to inwestycja na lata. Obecnie różnorodność typ...


Budowa domu - od czego zacząć?

Budowa domu to niemałe przedsięwzięcie. Żeby stworzyć sobie wyma...


Czy warto zdecydować się na balkon?

Wiele domów jednorodzinnych, które posiadają tarasy, mają dodatko...


Okna i drzwi od producenta okien

Dom jest miejscem, które zapewnia nam bezpieczeństwo. Nie bez przyc...

Info

Serwis: dom, mieszkanie, wnętrza, ogród

 TOP ↑    Copyright: © www.zaprojektujsobiedom.pl