Slide1 Slide2 Slide3
Okna antywłamaniowe

Praktycznie przez całe życie bardzo ciężko pracujemy, gromadzimy przeróżne cenne przedmioty, jednak do zabezpieczenia swojego domostwa nie przykładamy już tak dużej wagi. Wydaje nam się, że nas przeróżne włamania oraz inne wypadki losowe po prostu nie dotyczą.

Nic bardziej mylnego jak mówi znane przysłowie "okazja czyni złodzieja" więc zawsze warto chronić swój dobytek. Zabezpieczenie swojego domu poprzez zamontowanie kamer i specjalistycznych alarmów może okazać się nie wystarczające, w takich przypadkach należy przede wszystkim postawić na dobre drzwi i okna.

Nowoczesne okna antywłamaniowe są praktycznie nie do zdarcia, ich specjalnie wzmacniana konstrukcja sprawia, że nie można ich wyważyć ani w żaden sposób otworzyć. Poza tym okna antywłamaniowe to mocne i szczelne szyby.

Podstawowa różnica pomiędzy zwykłą a antywłamaniową szybą jest taka, że zwykła szyba po uderzeniu ciężkim przedmiotem może się stłuc, natomiast szyba antywłamaniowa nigdy się nie zbije, może jedynie pokryć się cienką pajęczyną pęknięć. Poza tym okna mają dodatkowe rygle i zamki.

Dzisiaj budując nasze domy szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i na nowoczesne systemy. Zależy nam na tym aby nasze wnętrza były przestronne i komfortowe, a do tego chcemy czuć się bezpiecznie i swojsko. Dlatego już na samym początku projektu nowego domu trzeba pomyśleć o alarmach i systemach zabezpieczających nasz dobytek. Podstawową zasadą jest dobry wybór okien, na nic zdadzą nam się nowoczesne alarmy jeżeli nasze drzwi i okna będą słabej jakości.

Nowoczesne okna antywłamaniowe mogą być bardzo dobrym zabezpieczeniem naszych domostw. Różnica między zwykłymi a antywłamaniowymi oknami jest bardzo duża, przede wszystkim chodzi o szyby. Zwykła szybka nawet po lekkim uderzeniu może się stłuc, można w niej także wycinać dowolne otwory, natomiast szyby antywłamaniowe nigdy się nie zbiją, nawet jeśli uderzymy w nie z bardzo mocną siłą to może powstać pajęczyna pęknięć nic poza tym. Poza tym okna antywłamaniowe mają specjalnie skonstruowane ramy, są one wzmacniane ryglami i zamkami, są tak montowane aby nie było możliwości ich wyłamania.

 
Okna i drzwi od producenta okien

Okna i drzwiDom jest miejscem, które zapewnia nam bezpieczeństwo. Nie bez przyczyny zatem dba się o to, żeby były one jak najbardziej funkcjonalne i bezpieczne

Okna aluminiowe

Okna to bardzo ważny element każdego budynku, spełniają one kilka podstawowych funkcji. Przede wszystkim chronią nas przed czynnikami zewnętrznymi, dostarczają nam dostęp do

Inteligentne okna

Każdy pragnie aby jego dom był bezpieczny i cichy a zarazem nowoczesny i inteligentny. Niestety coraz częściej jest tak w naszych domach spędzamy coraz mniej czasy. Bardzo du


Nowoczesne meble do salonu

Salon czy też inaczej pokój dzienny, jest miejsce, gdzie rodzina sp...


Meble do pokoju klasyczno - nowoczesne

Poszukiwania mebli do pokoju nie jest prostym zadaniem. Jak sprawić ...


Meble do przedpokoju

Wybieranie mebli do swojego domu czy mieszkania nigdy nie jest proste...


Idealne pufy dla dzieci

Aranżując dziecięcy pokój, każdy rodzić chce, żeby jego dzieck...


Grzejniki do domu - jakie wybrać?

Kupno grzejników to inwestycja na lata. Obecnie różnorodność typ...


Okna i drzwi od producenta okien

Dom jest miejscem, które zapewnia nam bezpieczeństwo. Nie bez przyc...


Życie na wsi - wady

Młodzi ludzie, którzy zaczynają samodzielne życie często stają ...


Multifunkcjonalność domu

Otwartość pomieszczeń w domu bardzo dobrze sprawdza się we wnętr...

Info

Serwis: dom, mieszkanie, wnętrza, ogród

 TOP ↑    Copyright: © www.zaprojektujsobiedom.pl