Slide1 Slide2 Slide3
Nowoczesne i ekologiczne materiały

Nowoczesne budownictwo proponuje nam coraz to więcej interesujących trendów, które są nie tylko innowacyjne, ale również ekologiczne.

Najbardziej znane i popularne jest drewno. To materiał bardzo naturalny i można z niego zrobić wiele rzeczy, między innymi meble, zabawki czy użyć go do produkcji ciekawych rzeźb. Kolejnym materiałem, jaki zyskuje dziś na znaczeniu jest stal.

Ze stali, głównie nierdzewnej, produkuje się meble, poręcze, balustrady, ale również naczynia i inne akcesoria kuchenne. Na popularności zyskuje również aluminium. Stolarka aluminiowa proponuje nam coraz więcej innowacyjnych produktów, zarówno okien, drzwi jak również witryn czy ogrodów zimowych.

Aluminiowe okna są dostępne w wielu wariantach. Można zdecydować się na okna prostokątne, kwadratowe, okrągłe czy o niestandardowym kształcie. Możliwe jest również dowolne wybranie sposobu otwierania takiego okna. Do wyboru są okna nieotwierane, ale również uchylne, rozwierne czy otwierana na różne sposoby. Szyby w takich oknach mogą być pojedyncze, podwójne czy nawet potrójne. Klient może zdecydować się również na szyby antywłamaniowe czy przeciwpożarowe. Drzwi aluminiowe również cieszą się dużym powodzeniem, nadają się bowiem zarówno do domów i mieszkań jak i do obiektów użyteczności publicznej: galerii, sklepów, hal magazynowych i produkcyjnych. Nowoczesne drzwi aluminiowe można tez zamówić w wersji antywłamaniowej oraz przeciwpożarowej.

Dają poczucie bezpieczeństwa, są solidne, estetyczne i jednocześnie bardzo trwałe. Ponadto, wyroby ze stolarki aluminiowej obejmują również świetliki i okna wystawowe. Praktyczne świetliki sprawdzają się w obiektach sportowych, na przykład salach gimnastycznych. Pasują także do obiektów przemysłowych, miedzy innymi hal produkcyjnych i magazynowych. Okna wystawowe i witryny również mogą być wykonane z wysokiej jakości aluminium. Są bardzo estetyczne, ale jednocześnie trwałe i solidne. Z aluminium można wykonywać również ogrody zimowe, które w naszym kraju ostatnio zyskują na znaczeniu.

 
Stolarka aluminiowa - nowy trend

Moda to słowo, które dla każdego z nas znaczy co innego. Moda to pewna tendencja, która zmienia się z czasem. Często moda powraca, a my chętnie znów wybiera

Okna dachowe

Kiedy z małego mieszkania w bloku przeprowadzamy się do wolnostojącego domu to z pewnością zależy nam na zachowaniu jak największej przestrzeni. Obecne trendy meblarskie nakazu

Dobór okien

Kiedy stajemy przed decyzją doświetlenia słonecznego naszego domu i wymiany okien to z pewnością tą kwestię musimy bardzo dokładnie przemyśleć. Zakup i montaż nowych okien to


Nowoczesne meble do salonu

Salon czy też inaczej pokój dzienny, jest miejsce, gdzie rodzina sp...


Idealne pufy dla dzieci

Aranżując dziecięcy pokój, każdy rodzić chce, żeby jego dzieck...


Meble do pokoju klasyczno - nowoczesne

Poszukiwania mebli do pokoju nie jest prostym zadaniem. Jak sprawić ...


Meble do przedpokoju

Wybieranie mebli do swojego domu czy mieszkania nigdy nie jest proste...


Grzejniki do domu - jakie wybrać?

Kupno grzejników to inwestycja na lata. Obecnie różnorodność typ...


Budowa domu - od czego zacząć?

Budowa domu to niemałe przedsięwzięcie. Żeby stworzyć sobie wyma...


Czy warto zdecydować się na balkon?

Wiele domów jednorodzinnych, które posiadają tarasy, mają dodatko...


Okna i drzwi od producenta okien

Dom jest miejscem, które zapewnia nam bezpieczeństwo. Nie bez przyc...

Info

Serwis: dom, mieszkanie, wnętrza, ogród

 TOP ↑    Copyright: © www.zaprojektujsobiedom.pl