Slide1 Slide2 Slide3
Mieszkanie
Wielkość mieszkania - wpływ na nasze życie i zdrowie

Obecnie wielu ludzi do posiadania własnego mieszkania czy też domu. Nie jest żadną tajemnicą, że magiczne cztery ściany dają poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji jak i komfortu. Jest to również wizytówka dorosłego życia, które toczy się już na własnych zasadach. Czy zatem prawdziwe jest stwierdzenie, że nie ważne jakie byle własne? Czy wielkość mieszkania nie żadnego znaczenia?

Postaramy się rozwiązać powyższą kwestię i udowodnić, że jednak nie wystarczy mieć. Trzeba mieć mieszkanie dostosowane do potrzeb swoich jak i osób z nami zamieszkującymi.

Więcej…
 
Mieszkanie w kamienicy

Zwykle mieszkania w kamienicach kojarzą się z zaniedbanymi budynkami, zimnymi wnętrzami i koniecznością palenia w piecach. Tak właśnie kojarzone były kamienice jeszcze niedawno.

Jeszcze kilka lat temu, kiedy pierwsze skrzypce grały nowe apartamentowce, tak dziś zamożniejsi ludzi szukają mieszkań w przedwojennych budowlach. Przede wszystkim ze względu na wykończenie, ponieważ budowle z tamtych czasów kojarzą się z bardzo fachowym wykończeniem.

Więcej…
 
Wystrój wnętrz mieszkania

Nie będzie prawdopodobnie odkryciem jakiejś pilnie strzeżonej tajemnicy, stwierdzenie w miarę oczywistego faktu, że wiele osób ma duże doświadczenie w zakresie działań związanych z wystrojem wnętrz. Naturalnie w pierwszej kolejności chodzi tu o wszelkie informacje, które mogą być przydatne w momencie rozpoczęcia działań.

Posiadając własne mieszkanie trzeba liczyć się z tym, że raz na jakiś czas wystąpi sytuacja, gdy konieczne będzie przeprowadzenie jakiegoś generalnego remontu. To niepowtarzalna okazja i szansa, żeby przy okazji wprowadzić do mieszkania coś oryginalnego i wcześniej niespotykanego. Mowa tu rzecz jasna o elementach, jakie można uzyskać dzięki znakomitemu urządzeniu wnętrza mieszkania.

Więcej…
 

Nowoczesne meble do salonu

Salon czy też inaczej pokój dzienny, jest miejsce, gdzie rodzina sp...


Meble do pokoju klasyczno - nowoczesne

Poszukiwania mebli do pokoju nie jest prostym zadaniem. Jak sprawić ...


Meble do przedpokoju

Wybieranie mebli do swojego domu czy mieszkania nigdy nie jest proste...


Idealne pufy dla dzieci

Aranżując dziecięcy pokój, każdy rodzić chce, żeby jego dzieck...


Grzejniki do domu - jakie wybrać?

Kupno grzejników to inwestycja na lata. Obecnie różnorodność typ...


Okna i drzwi od producenta okien

Dom jest miejscem, które zapewnia nam bezpieczeństwo. Nie bez przyc...


Życie na wsi - wady

Młodzi ludzie, którzy zaczynają samodzielne życie często stają ...


Multifunkcjonalność domu

Otwartość pomieszczeń w domu bardzo dobrze sprawdza się we wnętr...

Info

Serwis: dom, mieszkanie, wnętrza, ogród

 TOP ↑    Copyright: © www.zaprojektujsobiedom.pl