Slide1 Slide2 Slide3
Łazienka miejsce higieny, odpoczynku i relaksu

Dość istotnym miejscem w każdym domu jest łazienka. To nie tylko miejsce, w którym możemy zadbać o higienę, czy załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Dla wielu, łazienka, to miejsce odpoczynku i relaksu.

To azyl, do którego uciekamy pod koniec dnia, żeby zrzucić z siebie ciężar tego, co zajmowało nas w toku całego dnia. Żeby jednak nasz wypoczynek był pełny, żeby faktycznie można się było wyłączyć i przestać martwić o cokolwiek, potrzebne nam są pewne specyficzne okoliczności.

Na czym te okoliczności polegają? Oczywiście na odpowiednim wystroju i urządzeniu łazienki. Nie od dziś wiadomo, że znacznie lepiej wypoczywa się w wannie niż pod prysznicem. Chociaż, są takie momenty, gdy prysznic jest po prostu praktyczniejszy. Warto więc zastanowić się, w jaki sposób zgrać te dwa elementy. Łazienki nie wolno zagracić, bo straci swoje właściwości relaksacyjne.

Jednakże szkoda też rezygnować z jednego czy drugiego projektu. Po drugie, istotne są również pozostałe meble łazienkowe. Jeżeli tak je sobie dobierzemy, że wszelkie higieniczne przedmioty ( ceramika sanitarna ) uda nam się tam schować to, już gwarantujemy sobie komfort. Dobrze zorganizowana łazienka to z jednej strony mniej sprzątania, z drugiej strony sprawniejsze z niej korzystanie. I na koniec dekoracje. Relaksacyjnie oddziałują na nas pewne kolory i elementy wystroju jak świeczki, pachnidełka i temu podobne. Warto więc wyposażyć swoją łazienkę w te elementy. Nie wolno jednak zbytnio przesadzać, ponieważ istnieje tu ryzyko stworzenia dość kiczowatej i tandetnej aranżacji.

 
Kabina prysznicowa w aranżacji łazienki

Aranżacja łazienki jest dość trudnym wyzwaniem. Projektując to pomieszczenie musimy kierować się nie tylko walorami estetycznymi, ale także funkcjonalnością i gustem ws


Nowoczesne meble do salonu

Salon czy też inaczej pokój dzienny, jest miejsce, gdzie rodzina sp...


Idealne pufy dla dzieci

Aranżując dziecięcy pokój, każdy rodzić chce, żeby jego dzieck...


Meble do pokoju klasyczno - nowoczesne

Poszukiwania mebli do pokoju nie jest prostym zadaniem. Jak sprawić ...


Meble do przedpokoju

Wybieranie mebli do swojego domu czy mieszkania nigdy nie jest proste...


Grzejniki do domu - jakie wybrać?

Kupno grzejników to inwestycja na lata. Obecnie różnorodność typ...


Budowa domu - od czego zacząć?

Budowa domu to niemałe przedsięwzięcie. Żeby stworzyć sobie wyma...


Czy warto zdecydować się na balkon?

Wiele domów jednorodzinnych, które posiadają tarasy, mają dodatko...


Okna i drzwi od producenta okien

Dom jest miejscem, które zapewnia nam bezpieczeństwo. Nie bez przyc...

Info

Serwis: dom, mieszkanie, wnętrza, ogród

 TOP ↑    Copyright: © www.zaprojektujsobiedom.pl