Slide1 Slide2 Slide3
Lampy przemysłowe

Przemysł rządzi się swoimi prawami, nic zatem dziwnego, że w wielu jego gałęziach potrzebne są specjalistyczne urządzenia.

Aby oświetlić jakąkolwiek halę produkcyjną potrzebne są lampy przemysłowe. To, że bardzo różnią się od tych, które dobrze znamy ma wytłumaczenie w ich zastosowaniu. Istnieją lampy przemysłowe z antyrozpryskowymi świetlówkami, które stosuje się m.in. w przetwórstwie, hodowli zwierząt, przemyśle farmaceutycznym. A w przemyśle spożywczym, gdzie mogą istnieć skażenia mikrobiologiczne opakowań, ciągów produkcyjnych, powietrza i hal zastosowanie znajdują lampy przemysłowe bakteriobójcze.

Do zadań których należy m.in.: dezynfekcja ogólna hal produkcyjnych i maszyn, dezynfekcja pomieszczeń w których realizowany jest proces pakowania a także dezynfekcja opakowań - pojemników, kubków, wieczek itp. Lampy przemysłowe bakteriobójcze są także stosowane w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia. Gdy wybieramy się wiosną lub latem na kemping bądź pod namiot potrzebne jest nam oświetlenie. Okazuje się, że lampy przemysłowe są także przenośne, a ponieważ są niewielkie gabarytowo, możemy z powodzeniem zabrać je ze sobą na wypoczynek. Zasilane za pomocą akumulatora zapewnią nam 3 godziny ciągłego świecenia.

Na polskim rynku istnieje wiele firm, które posiadają w swojej ofercie lampy przemysłowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Lampy przemysłowe charakteryzują się różnorodnymi kształtami oraz kolorami. Dużym zainteresowaniem są lampy z ruchomą oprawą, którą można ustawiać w różnorodny sposób. Możemy wyróżnić różne rodzaje lamp przemysłowych. Lampy przemysłowe mogą być wyposażone w reflektory, istnieją także lampy, które odbłyskują od podgrzewanych lad (takie lampy poznaczone są dla "Fast foodów"). Lampy przeznaczone do tego rodzaju działalności cieszą się przede wszystkim zainteresowaniem różnorodnych sklepów, które chcą zapewnić swoim produktom odpowiednie oświetlenie.

Lampy przemysłowe można kupić zarówno w sklepach, jak i na różnorodnych aukcjach internetowych, gdzie dostępne są zarówno lampy nowe, jak i stare, których ceny są często znacznie niższe. Takie lampy można kupić także w sklepach internetowych, które za niewielką opłatą oferują dostarczenie zakupionego towaru we wskazane przez klienta miejsce. Zazwyczaj lampy przemysłowe mają dużą moc, aby dobrze oświetlały lady i inne miejsca, w których znajdują się eksponowane produkty.

 
Lampy halogenowe i lampy LED

Lampy halogenowe to rodzaj źródła światła elektrycznego. Posiadają one wiele zalet wiele, więc są coraz chętniej stosow

Oświetlenie domu i biura

Często remontując mieszkanie lub dom okazuje się także, że chętnie wymienilibyśmy także oświetlenie. Bywa, że tradycyjne żyrand

Lampy mieszkaniowe

Lampy mieszkaniowe są dostępne na polskim rynku w niezwykle różnorodnych barwach oraz kształtach. Dzisiaj dużą popularnością cies


Nowoczesne meble do salonu

Salon czy też inaczej pokój dzienny, jest miejsce, gdzie rodzina sp...


Idealne pufy dla dzieci

Aranżując dziecięcy pokój, każdy rodzić chce, żeby jego dzieck...


Meble do pokoju klasyczno - nowoczesne

Poszukiwania mebli do pokoju nie jest prostym zadaniem. Jak sprawić ...


Meble do przedpokoju

Wybieranie mebli do swojego domu czy mieszkania nigdy nie jest proste...


Grzejniki do domu - jakie wybrać?

Kupno grzejników to inwestycja na lata. Obecnie różnorodność typ...


Budowa domu - od czego zacząć?

Budowa domu to niemałe przedsięwzięcie. Żeby stworzyć sobie wyma...


Czy warto zdecydować się na balkon?

Wiele domów jednorodzinnych, które posiadają tarasy, mają dodatko...


Okna i drzwi od producenta okien

Dom jest miejscem, które zapewnia nam bezpieczeństwo. Nie bez przyc...

Info

Serwis: dom, mieszkanie, wnętrza, ogród

 TOP ↑    Copyright: © www.zaprojektujsobiedom.pl