Slide1 Slide2 Slide3
Inteligentne okna

Każdy pragnie aby jego dom był bezpieczny i cichy a zarazem nowoczesny i inteligentny. Niestety coraz częściej jest tak w naszych domach spędzamy coraz mniej czasy. Bardzo dużo pracujemy, wyjeżdżamy na wakacje i po prostu ciągle nas nie ma.

Skoro przyzwyczailiśmy się już do elektroniki, skoro potrafimy obsługiwać klimatyzację i skoro umiemy sterować światłem za pomocą jednego przycisku to czas najwyższy aby nasze okna również były nowoczesne i naszpikowane nowinkami technicznymi.

Teraz kiedy nasze domy są bardzo duże, kiedy mamy mnóstwo pokoi a w każdym z nich są okna, możemy spać spokojnie wiedząc że nie zapomnieliśmy o zamknięciu żadnego z nich. Za pomocą specjalnego pilota okna możemy dowolnie otwierać lub zamykać. Jest to bardzo wygodne szczególnie w sytuacjach gdy dostęp do okna jest bardzo utrudniony.

Dodatkowo inteligentne czujniki spowodują, że kiedy zacznie padać deszcz lub śnieg to nasze okna same się zamkną. Unikniemy dzięki temu zalania całego domu, poza tym jest do doskonały straszak na potencjalnych złodziei, kiedy wyjeżdżamy to nasze okna same raz na jakiś czas będą się otwierać i zamykać.

Nawet inteligentne okna muszą być jakoś udekorowane, ma to także inne wytłumaczenie. Żyjemy w miejscu gdzie przez większość roku mamy bardzo słaby dostęp do światła i dlatego przez większą część dnia jesteśmy zmuszeni do zapalania światła, a gdy okna są odsłonięte to przy włączonym świetle każdy przechodzień może dokładnie sprawdzić co robimy. Dziś na szczęście powoli odchodzimy od zawieszania długich i ciężkich firan, teraz wprowadzamy różne kolory i fasony. Okna dekorowane są lekkimi tiulowymi firankami, które są finezyjne poupinane.

 
Okna i drzwi od producenta okien

Okna i drzwiDom jest miejscem, które zapewnia nam bezpieczeństwo. Nie bez przyczyny zatem dba się o to, żeby były one jak najbardziej funkcjonalne i bezpieczne

Okna aluminiowe

Okna to bardzo ważny element każdego budynku, spełniają one kilka podstawowych funkcji. Przede wszystkim chronią nas przed czynnikami zewnętrznymi, dostarczają nam dostęp do

Okna antywłamaniowe

Praktycznie przez całe życie bardzo ciężko pracujemy, gromadzimy przeróżne cenne przedmioty, jednak do zabezpieczenia swojego domostwa nie przykładamy już tak dużej wagi. Wyda


Nowoczesne meble do salonu

Salon czy też inaczej pokój dzienny, jest miejsce, gdzie rodzina sp...


Meble do pokoju klasyczno - nowoczesne

Poszukiwania mebli do pokoju nie jest prostym zadaniem. Jak sprawić ...


Meble do przedpokoju

Wybieranie mebli do swojego domu czy mieszkania nigdy nie jest proste...


Idealne pufy dla dzieci

Aranżując dziecięcy pokój, każdy rodzić chce, żeby jego dzieck...


Grzejniki do domu - jakie wybrać?

Kupno grzejników to inwestycja na lata. Obecnie różnorodność typ...


Okna i drzwi od producenta okien

Dom jest miejscem, które zapewnia nam bezpieczeństwo. Nie bez przyc...


Życie na wsi - wady

Młodzi ludzie, którzy zaczynają samodzielne życie często stają ...


Multifunkcjonalność domu

Otwartość pomieszczeń w domu bardzo dobrze sprawdza się we wnętr...

Info

Serwis: dom, mieszkanie, wnętrza, ogród

 TOP ↑    Copyright: © www.zaprojektujsobiedom.pl